Mūsų paslaugos

Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas

Atverkite duris vartotojams į savo skaitmeninio pasaulio namus. Jūsų interneto svetainė – tai vienas iš pirmųjų kontaktų su potencialiu klientu. Čia kiekviena maža detalė prisideda prie jūsų sėkmės.
Strategija

Strategija

Rinkodaros strategijos reikšmė – nenuginičijama. Strateginių sesijų metu ir glaudžiai bendradarbiaudami išgryninsime jūsų organizacijos vertybes, konkurencinius pranašumus ir parengsime rinkodaros strategiją.
Tekstų rengimas

Tekstų rengimas

Straipsnių planavimas ir rengimas; Tekstai soc. tinklams, naujienlaiškiams, komerciniams pasiūlymams
Prekės ženklo kūrimas

Prekės ženklo kūrimas

Būkite išsiskiriantys ir įsimenantys su savo prekiniu ženklu. Tai būtinas pamatas jūsų produkto ar paslaugos komunikacijai.
Skaitmeninė reklama

Skaitmeninė reklama

Būkite išgirsti tų, kuriems skiriate savo žinutę. Pasitelkę Google ir soc. tinklų reklamos sprendimus didinkite savo pardavimus, prekės ženklo žinomumą ar turinio sklaidą.
Socialinių tinklų valdymas

Socialinių tinklų valdymas

Pasiekite savo vartotojus ir kurkite dialogą su jais socialiniuose tinkluose. Sėkminga komunikacija padės pritraukti naujų klientų bei stiprins esamų klientų ryšį su jūsų prekės ženklu.
UI / UX sprendimai

UI / UX sprendimai

Išpildykite klientų poreikius užtikrindami geriausią vartotojo patirtį vedančią į sėkmingą konversiją jūsų verslui.
Dizaino darbai

Dizaino darbai

Patraukite auditorijos dėmesį estetiškais ir vartotojui naudą teikiančiais dizaino sprendimais. Nuoseklus jūsų vizualinės komunikacijos kūrimas nuo reklaminio skydelio iki parodos stendo padės didinti jūsų atpažįstamumą.

Naujausi darbai

Susisíekime